2022 2021 2020 2019 2018 2017
2016 2015 2014 2013 2012
CACIB Lublin - 10.12.
Akita Amerykańska:
~ Akidian CHANGING THE RULES (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Eva Nielsen (S)
Basenji:
~ JASMINA Mysterious Talisman (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, zakończyła Championat Polski
sędzia: Eva Nielsen (S)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa młodzieży) - bdb./2
sędzia: Hans Rosenberg (S)
~ Akidian CHANGING THE RULES (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Eva Nielsen (S)
Basenji:
~ JASMINA Mysterious Talisman (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, zakończyła Championat Polski
sędzia: Eva Nielsen (S)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa młodzieży) - bdb./2
sędzia: Hans Rosenberg (S)
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 4.12.
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BIS Junior 4, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, BOS, zakończyła Championat Polski, w opisie "pięknie zaprezentowana"
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL) - rasa i Andrzej Szutkiewicz (PL) - BIS Junior
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BIS Junior 4, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, BOS, zakończyła Championat Polski, w opisie "pięknie zaprezentowana"
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL) - rasa i Andrzej Szutkiewicz (PL) - BIS Junior
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 3.12.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
CACIB Kielce - 13.11.
Berneński Pies Pasterski:
~ BOB MARLEY Bohemia Hagrid (klasa pośrednia) - dosk. 3/8
~ MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny (klasa pośrednia) - bdb./16
sędzia: Leif-Herman Wilberg (NO)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - bdb./5
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/7, resCACIB, w opisie "doskonały handling"
sędzia: Gerhard Pollinger (DE)
Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon:
~ Toot Sweet's CONFETTI IN THE SHOW (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
~ BOB MARLEY Bohemia Hagrid (klasa pośrednia) - dosk. 3/8
~ MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny (klasa pośrednia) - bdb./16
sędzia: Leif-Herman Wilberg (NO)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - bdb./5
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/7, resCACIB, w opisie "doskonały handling"
sędzia: Gerhard Pollinger (DE)
Spaniel Kontynentalny Miniaturowy Papillon:
~ Toot Sweet's CONFETTI IN THE SHOW (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
CACIB Kielce - 12.11.
Berneński Pies Pasterski:
~ BOB MARLEY Bohemia Hagrid (klasa pośrednia) - dosk. 1/8, CAC
~ MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny (klasa pośrednia) - dosk./16
sędzia: Satu Yla - Mononen (FIN)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/7
sędzia: Csaba Denk (HU)
~ BOB MARLEY Bohemia Hagrid (klasa pośrednia) - dosk. 1/8, CAC
~ MRS DEPTH FIRE z Deikowej Doliny (klasa pośrednia) - dosk./16
sędzia: Satu Yla - Mononen (FIN)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/7
sędzia: Csaba Denk (HU)
CACIB Poznań - 30.10.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB, v-ce Zwycięzca Polski, zakończył Championat Polski
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, CACIB, Zwycięzca Polski, BOB, zakończył Interchampionat
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Beagle:
~ LILASTAR Królewska Zgraja (klasa młodzieży) - dosk. 4/5
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Piotr Król (PL)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB, v-ce Zwycięzca Polski, zakończył Championat Polski
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, CACIB, Zwycięzca Polski, BOB, zakończył Interchampionat
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Beagle:
~ LILASTAR Królewska Zgraja (klasa młodzieży) - dosk. 4/5
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Piotr Król (PL)
CACIB Poznań - 29.10.
Bullterrier Standardowy:
~ Coloroco BAJA BANGA (klasa pośrednia) - dosk. 1/4, CAC, w opisie "pięknie pokazana"
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 4/6, w opisie "ładnie zaprezentowana"
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Owczarek Australijski (typ amerykański):
~ Silver Dream Aussie PANAMA JACK (klasa championów) - dosk. 2/3, w opisie "dobrze prezentowany"
sędzia: Hans Erik Pedersen (DE)
~ Coloroco BAJA BANGA (klasa pośrednia) - dosk. 1/4, CAC, w opisie "pięknie pokazana"
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 4/6, w opisie "ładnie zaprezentowana"
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Owczarek Australijski (typ amerykański):
~ Silver Dream Aussie PANAMA JACK (klasa championów) - dosk. 2/3, w opisie "dobrze prezentowany"
sędzia: Hans Erik Pedersen (DE)
CAC Warszawa - 11.09.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ MOLLY Magnum Cordis (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Adam Stasiak (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/2
sędzia: Adam Stasiak (PL)
Seter Irlandzki:
~ ARLANDA Rising Star (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BIS Wyżłów Brytyjskich 1, BOG 4
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa, Adam Stasiak (PL) - grupa
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ MOLLY Magnum Cordis (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Adam Stasiak (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/2
sędzia: Adam Stasiak (PL)
Seter Irlandzki:
~ ARLANDA Rising Star (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BIS Wyżłów Brytyjskich 1, BOG 4
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa, Adam Stasiak (PL) - grupa
Klubowa Psów Pierwotnych Warszawa - 10.09.
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/6, CAC, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS Sekcja 6, BISS 2
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa, Ewa Stolarska (PL) - BIS Sekcji, Natasa Davidovic (SRB) - BISS
Siberian Husky:
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa pośrednia) - Zwycięzca Klubu, BOB, BIS Sekcja 1
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa i sekcja
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/6, CAC, Zwycięzca Klubu, BOB, BIS Sekcja 6, BISS 2
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa, Ewa Stolarska (PL) - BIS Sekcji, Natasa Davidovic (SRB) - BISS
Siberian Husky:
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa pośrednia) - Zwycięzca Klubu, BOB, BIS Sekcja 1
sędzia: Tibor Bosnjak (SRB) - rasa i sekcja
CACIB Białystok - 4.09.
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOS Junior
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Denis Kuzelij (BG)
Seter Irlandzki:
~ ARLANDA Rising Star (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, resCACIB, w opisie "bardzo dobrze prezentowana"
sędzia: Andrzej Mania (PL)
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOS Junior
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Denis Kuzelij (BG)
Seter Irlandzki:
~ ARLANDA Rising Star (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, resCACIB, w opisie "bardzo dobrze prezentowana"
sędzia: Andrzej Mania (PL)
EDS Bruksela - 28.08.
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - bdb./16
sędzia: Roxana Opris (RO)
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - bdb./16
sędzia: Roxana Opris (RO)
CACIB Sopot - 20.08.
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 3/10
~ Ziemann - Najlepsza Grupa Hodowlana 4
sędzia: Salvadore Tripoli (I)
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 3/10
~ Ziemann - Najlepsza Grupa Hodowlana 4
sędzia: Salvadore Tripoli (I)
CAC Toruń - 14.08.
Akita:
~ Higashioso V'Tamiko (klasa młodzieży) - dosk. 2/5, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Milkyway Miniature MIA (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 2/2
~ Higashioso V'Tamiko (klasa młodzieży) - dosk. 2/5, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Milkyway Miniature MIA (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 2/2
CAC Kaliningrad - 31.07.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, zakończył Championat Rosji
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 2, zakończył Championat Rosji
sędzia: Oleg Yanchv (RUS) - rasa i Elżbieta Chwalibóg (PL) - grupa
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - BOB, BOG 2
sędzia: Oleg Yanchv (RUS) - rasa i Elżbieta Chwalibóg (PL) - grupa
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, zakończył Championat Rosji
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 2, zakończył Championat Rosji
sędzia: Oleg Yanchv (RUS) - rasa i Elżbieta Chwalibóg (PL) - grupa
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - BOB, BOG 2
sędzia: Oleg Yanchv (RUS) - rasa i Elżbieta Chwalibóg (PL) - grupa
CACIB Warszawa - 10.07.
Akita:
~ Higashioso V'Tamiko (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Yolanda Magal (IRL)
Owczarek Belgijski Malinois:
~ CORTINA Maligold (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Hana Pisarcikova (CZ)
~ Higashioso V'Tamiko (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Yolanda Magal (IRL)
Owczarek Belgijski Malinois:
~ CORTINA Maligold (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Hana Pisarcikova (CZ)
CACIB Warszawa - 9.07.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification, BOS, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski, w opisie "ładnie prezentowany"
~ IRA Magnum Cordis (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, Crufts Qualification, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa pośrednia) - resCACIB
sędzia: Krystyna Opara (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOS Junior, Crufts Qualification, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - ex. 4/8
sędzia: Astrid Lundava (EST)
Lagotto Romagnolo:
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOB
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOS, Crufts Qualification, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Yolanda Magal (IRL)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ LIFE IS FUN Red Furrytail (open) - dosk. 2/2
sędzia: Cathy Delmar (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification, BOS, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Sean Delmar (IRL)
~ Skerli YAROPOLK (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification, BOS, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski, w opisie "ładnie prezentowany"
~ IRA Magnum Cordis (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, Crufts Qualification, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa pośrednia) - resCACIB
sędzia: Krystyna Opara (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOS Junior, Crufts Qualification, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ JASMINE JEWEL Ziemann (klasa otwarta) - ex. 4/8
sędzia: Astrid Lundava (EST)
Lagotto Romagnolo:
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOB
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOS, Crufts Qualification, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Yolanda Magal (IRL)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ LIFE IS FUN Red Furrytail (open) - dosk. 2/2
sędzia: Cathy Delmar (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification, BOS, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Sean Delmar (IRL)
CACIB Łódź - 15.05.
Bolończyk:
~ DOLLY Pasja Edmmy (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB
sędzia: Vladimir Cairovic (SRB)
Wyżeł Weimarski Krótkowłosy:
~ LENNY KRAVITZ Atria Cordis (klasa otwarta) - dosk. 3/3
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/5
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
~ DOLLY Pasja Edmmy (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB
sędzia: Vladimir Cairovic (SRB)
Wyżeł Weimarski Krótkowłosy:
~ LENNY KRAVITZ Atria Cordis (klasa otwarta) - dosk. 3/3
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/5
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
CAC Bullterrierów Łódź - 15.05.
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 2/5
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, BOS
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 2/5
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, BOS
CACIB Łódź - 14.05.
Akita:
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Liudmila Lavrova (MD)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - bdb. 2/2
sędzia: Otto Krcal (A)
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Vladimir Cairovic (SRB)
Porcelaine:
~ BELLADONNA Tina-Trading (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Liudmila Lavrova (MD)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - bdb. 2/2
sędzia: Otto Krcal (A)
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Vladimir Cairovic (SRB)
Porcelaine:
~ BELLADONNA Tina-Trading (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Zlatko Jojkic (SRB)
CAC Iłża - 8.05.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4
sędzia: Nina Kharatishvili (RUS) - rasa i Sergei Slukin (UA) - grupa
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4
sędzia: Nina Kharatishvili (RUS) - rasa i Sergei Slukin (UA) - grupa
Klubowa Terrierów - 24.04.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Wendy Baker (AU)
Jack Russell Terrier:
~ MOBY-DI Ziemann (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/3
~ Original Master's Voice IN WHITE STAR (klasa otwarta) - dosk. 3/8
sędzia: Nemanja Jovanović (SRB)
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Wendy Baker (AU)
Jack Russell Terrier:
~ MOBY-DI Ziemann (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/3
~ Original Master's Voice IN WHITE STAR (klasa otwarta) - dosk. 3/8
sędzia: Nemanja Jovanović (SRB)
CACIB Opole - 23.04.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ IRA Magnum Cordis (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, resCACIB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Nemanja Jovanović (SRB)
Jack Russell Terrier:
~ Original Master's Voice IN WHITE STAR (klasa otwarta) - dosk. 4/9
sędzia: Janusz Opara (PL)
Mops:
~ Verhosan ISIDOR (klasa otwarta) - dosk. 2/3
sędzia: Bo Skalin (S)
~ IRA Magnum Cordis (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
~ IDA z Czerwonego Widzewa (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, resCACIB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Nemanja Jovanović (SRB)
Jack Russell Terrier:
~ Original Master's Voice IN WHITE STAR (klasa otwarta) - dosk. 4/9
sędzia: Janusz Opara (PL)
Mops:
~ Verhosan ISIDOR (klasa otwarta) - dosk. 2/3
sędzia: Bo Skalin (S)
Klubowa Psów do Towarzystwa Opole - 22.04.
Mops:
~ Verhosan ISIDOR (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, Zwycięzca Klubu, BOS
sędzia: Jakub Kruczek (PL)
~ Verhosan ISIDOR (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, Zwycięzca Klubu, BOS
sędzia: Jakub Kruczek (PL)
CAC Opole - 22.04.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, BOB
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, BOB
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
CAC Inowrocław - 17.04.
Akita:
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Mariola Semik (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "starannie pokazywana"
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 2/2, w opisie "bardzo ładnie wystawiana"
sędzia: Łukasz Pawłowski (PL)
Dog Argentyński:
~ PIRAT Blanco Diamante (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB
sędzia: Małgorzata Hałas (PL)
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Mariola Semik (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "starannie pokazywana"
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 2/2, w opisie "bardzo ładnie wystawiana"
sędzia: Łukasz Pawłowski (PL)
Dog Argentyński:
~ PIRAT Blanco Diamante (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB
sędzia: Małgorzata Hałas (PL)
CAC Grudziądz - 16.04.
Akita:
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/3
sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, opisie "piękna prezentacja"
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, w opisie "dobrze prezentowana"
sędzia: John Mooldon (IRL)
Chihuahua Długowłosa:
~ DEE DEE Viva La Vita (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Olga Kupriyanova - Sinko (SLO)
Duży Szwajcarski Pies Pasterski:
~ DIORA Roberta Ana (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "doskonały handling"
sędzia: John Mooldon (IRL)
~ Kaminari PRIDE EYKAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/3
sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta (PL)
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski, opisie "piękna prezentacja"
~ UNIVERSE IN MY HANDS Venturesome (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, w opisie "dobrze prezentowana"
sędzia: John Mooldon (IRL)
Chihuahua Długowłosa:
~ DEE DEE Viva La Vita (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Olga Kupriyanova - Sinko (SLO)
Duży Szwajcarski Pies Pasterski:
~ DIORA Roberta Ana (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "doskonały handling"
sędzia: John Mooldon (IRL)
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 10.04.
Buldog Francuski:
~ AKSAMITKA Psiabamba (klasa szczeniąt) - wo. 1/5, BOB Puppy, w opisie "dobrze zaprezentowana"
sędzia: Rafał First (PL)
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Stanisław Abłamowicz (PL)
~ AKSAMITKA Psiabamba (klasa szczeniąt) - wo. 1/5, BOB Puppy, w opisie "dobrze zaprezentowana"
sędzia: Rafał First (PL)
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Stanisław Abłamowicz (PL)
CAC Katowice - 20.03.
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca, zakończył Championat Polski
sędzia: Janusz Opara (PL)
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca, zakończył Championat Polski
sędzia: Janusz Opara (PL)
CRUFTS Birmingham - 13.03.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Paul Singleton (GB)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Paul Singleton (GB)
CRUFTS Birmingham - 11.03.
Lagotto Romagnolo:
~ Il Granaio Dei Malatesta ORFEO (klasa młodzieży) - dosk. 2/5, res Crufts Junior Winner
sędzia: Carla Molinari (PT)
~ Il Granaio Dei Malatesta ORFEO (klasa młodzieży) - dosk. 2/5, res Crufts Junior Winner
sędzia: Carla Molinari (PT)
CAC Bydgoszcz - 14.02.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)
CAC Bydgoszcz - 13/14.02.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Magdalena Świętoń (PL)
Jamnik Miniaturowy Szorstkowłosy:
~ Magik Rainbow NIBELUNG (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Aleksandra Sękowska - Miros (PL)
~ ORKAN Wróć do Mnie (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Magdalena Świętoń (PL)
Jamnik Miniaturowy Szorstkowłosy:
~ Magik Rainbow NIBELUNG (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Aleksandra Sękowska - Miros (PL)
CAC Bydgoszcz - 13.02.
Lagotto Romagnolo:
~ Il Granaio Dei Malatesta ORFEO (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Magdalena Świętoń (PL)
~ Il Granaio Dei Malatesta ORFEO (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Magdalena Świętoń (PL)
CAC Sosnowiec - 31.01.
Foksterrier Szorstkowłosy:
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Monika Kuriata - Okarmus (PL)
~ IRA Magnum Cordis (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Monika Kuriata - Okarmus (PL)
CAC Brodnica - 17.01.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ Nirse ERIC (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Owczarek Belgijski Malinois:
~ CORTINA Maligold (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Mirosław Redlicki (PL)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ Nirse ERIC (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Owczarek Belgijski Malinois:
~ CORTINA Maligold (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Mirosław Redlicki (PL)