2022 2021 2020 2019 2018 2017
2016 2015 2014 2013 2012
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 10.12.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 3
sędzia: Ewa Stolarska (PL) - rasa i Katarzyna Fiszdon (PL) - grupa
Bullterrier Miniaturowy:
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOS, zakończył Championat Polski
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, BOB, rozpoczęła Championat Polski
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 3
sędzia: Ewa Stolarska (PL) - rasa i Katarzyna Fiszdon (PL) - grupa
Bullterrier Miniaturowy:
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOS, zakończył Championat Polski
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, BOB, rozpoczęła Championat Polski
CAC Radom - 3.12.
Bullterrier Miniaturowy:
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOS, w opisie "doskonale prezentowany"
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - bdb. 1/1
sędzia: Bogusław Chmiel (PL)
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOS, w opisie "doskonale prezentowany"
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - bdb. 1/1
sędzia: Bogusław Chmiel (PL)
CACIB Kielce - 26.11.
Amerykański Cocker Spaniel:
~ HIGH HOPE Green Place Poland (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 3/9
sędzia: Tanya Ahlman Stockmari (FI)
Rhodesian Ridgeback:
~ ALLIE (klasa pośrednia) - bdb. 2/2
sędzia: Kristina Tar (UA)
~ HIGH HOPE Green Place Poland (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 3/9
sędzia: Tanya Ahlman Stockmari (FI)
Rhodesian Ridgeback:
~ ALLIE (klasa pośrednia) - bdb. 2/2
sędzia: Kristina Tar (UA)
CACIB Kielce - 25.11.
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - bdb./10
sędzia: Helge Kvivesen (NO)
Rhodesian Ridgeback:
~ ALLIE (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Zsuzsanna Balogh (HU)
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - bdb./10
sędzia: Helge Kvivesen (NO)
Rhodesian Ridgeback:
~ ALLIE (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Zsuzsanna Balogh (HU)
CACIB Kielce - 24.11.
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 4/7
sędzia: Crockett Kenneth (IRL)
Whippet:
~ (klasa pośrednia) - dosk. 2/3
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (PL)
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 4/7
sędzia: Crockett Kenneth (IRL)
Whippet:
~ (klasa pośrednia) - dosk. 2/3
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska (PL)
CAC Pruszków - 19.11.
Bullterrier Miniaturowy:
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczął Championat Polski
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - dosk. 2/4
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Flat Coated Retriever:
~ Polka Poland PANKRACY (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
sędzia: Jerzy Olszewski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, Zwycięzca, zakończył Championat Polski
sędzia: Agata Korpetta (PL)
Seter Irlandzki:
~ Varmello ALL HEAVENS MAGIC (klasa młodzieży) - dosk. 3/5
sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)
~ ARSEN Gang-Staff (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczął Championat Polski
~ ERIS Chimera Bull's (klasa pośrednia) - dosk. 2/4
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Flat Coated Retriever:
~ Polka Poland PANKRACY (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOS Puppy
sędzia: Jerzy Olszewski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, Zwycięzca, zakończył Championat Polski
sędzia: Agata Korpetta (PL)
Seter Irlandzki:
~ Varmello ALL HEAVENS MAGIC (klasa młodzieży) - dosk. 3/5
sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)
CACIB Poznań - 22.10.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB (=CACIB), w opisie "doskonale zaprezentowany"
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOB
sędzia: Anatoli Zhuk (BY)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB (=CACIB), w opisie "doskonale zaprezentowany"
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOB
sędzia: Anatoli Zhuk (BY)
CACIB Poznań - 21.10.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB (=CACIB)
sędzia: Marcelino Pozo Ruiz (ES)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB (=CACIB)
sędzia: Marcelino Pozo Ruiz (ES)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, Crufts Qualification
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Klubowa Psów Pierwotnych Katowice - 17.09.
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/3, CAC, Zwycięzca Klubu, BOS
sędzia: Francisco Ruiz Rodriguez (PT)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BOB, BIS Sekcji 2
sędzia: Francisco Ruiz Rodriguez (PT) - rasa i BIS Sekcji
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/3, CAC, Zwycięzca Klubu, BOS
sędzia: Francisco Ruiz Rodriguez (PT)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BOB, BIS Sekcji 2
sędzia: Francisco Ruiz Rodriguez (PT) - rasa i BIS Sekcji
CAC Płock - 26.08.
Basenji:
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 2
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella RENESME (klasa otwarta) - dosk. 1/5, CAC, BOB
sędzia: Aleksandra Sękowska - Miros (PL)
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 2
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella RENESME (klasa otwarta) - dosk. 1/5, CAC, BOB
sędzia: Aleksandra Sękowska - Miros (PL)
CACIB Białystok - 20.08.
Bullterrier Miniaturowy:
~ Moolti ELITE (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB
sędzia: Walter Jungblut (DE)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, resCACIB
~ Duma Russella RENESME (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, resCACIB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Jan Gajewski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, zakończyła Championat Polski
sędzia: Sandor Szabo (HU)
~ Moolti ELITE (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB
sędzia: Walter Jungblut (DE)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, resCACIB
~ Duma Russella RENESME (klasa otwarta) - dosk. 1/4, CAC, resCACIB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Jan Gajewski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, zakończyła Championat Polski
sędzia: Sandor Szabo (HU)
CAC Toruń - 15.08.
Boston Terrier:
~ MASERATI Renmil's Dream (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/3, BOS Puppy
sędzia: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL)
Gończy Polski:
~ DANTE Gończa Radość (klasa championów) - dosk. 1/3, CAC, BOS
sędzia: Edyta Ossowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, Zwycięzca
sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon LILLA - BOG 4
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 1, BIS 2, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Jan Ryk (PL) - rasa i BIS, Aleksandra Tarczyńska - Mizak (PL) - BOG
~ MASERATI Renmil's Dream (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/3, BOS Puppy
sędzia: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL)
Gończy Polski:
~ DANTE Gończa Radość (klasa championów) - dosk. 1/3, CAC, BOS
sędzia: Edyta Ossowska (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, Zwycięzca
sędzia: Jarosław Grunt (PL)
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon LILLA - BOG 4
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 1, BIS 2, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Jan Ryk (PL) - rasa i BIS, Aleksandra Tarczyńska - Mizak (PL) - BOG
CACIB Druskininkai - 6.08.
Siberian Husky:
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 3/3
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Boris Spoljaric (CRO)
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 3/3
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Boris Spoljaric (CRO)
CACIB Druskininkai - 5.08.
Siberian Husky:
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, resCACIB (=CACIB), zakończyła Championat Litwy
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS
sędzia: Borge Espeland (NO)
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 1/3, CAC, resCACIB (=CACIB), zakończyła Championat Litwy
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS
sędzia: Borge Espeland (NO)
CACIB Druskininkai - 4.08.
Siberian Husky:
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 3/3
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, zakończyła Championat Litwy
sędzia: Jasna Matejcic (CRO)
~ HYPNOTIC DUST of Siberian Lady (klasa otwarta) - dosk. 3/3
~ FIRE IN PAWS of Siberian Lady (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, zakończyła Championat Litwy
sędzia: Jasna Matejcic (CRO)
CACIB Warszawa - 9.07.
Basenji:
~ Nirse MAGIC MIKE (klasa młodzieży) - BOB Junior
sędzia: Maria Zasada (PL)
Chihuahua Długowłosa:
~ Wizard Choco FAIRY TALE Amado del Bogert (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Natalia Sydykh (RUS)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Ewa Stolarska (PL)
~ Nirse MAGIC MIKE (klasa młodzieży) - BOB Junior
sędzia: Maria Zasada (PL)
Chihuahua Długowłosa:
~ Wizard Choco FAIRY TALE Amado del Bogert (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Natalia Sydykh (RUS)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Ewa Stolarska (PL)
CACIB Warszawa - 8.07.
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 3/4
sedzia: Krzysztof Czechowski (PL)
Wyżeł Weimarski Krótkowłosy:
~ FRAZA SEMPRE A-Awa (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Catrinel Pauna (RO)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold - dosk. 3/3
sędzia: Catrinel Pauna (RO)
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 3/4
sedzia: Krzysztof Czechowski (PL)
Wyżeł Weimarski Krótkowłosy:
~ FRAZA SEMPRE A-Awa (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Catrinel Pauna (RO)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold - dosk. 3/3
sędzia: Catrinel Pauna (RO)
CACIB Kraków - 17.06.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, w opisie "doskonale zaprezentowana"
sędzia: Andrzej Mania (PL)
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, w opisie "doskonale zaprezentowana"
sędzia: Andrzej Mania (PL)
Klubowa Spanieli Sombor - 10.06.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - bdb. 2/2
sędzia: Michael Masters (GB)
Angielski Springer Spaniel:
~ Townger C STAR IN THE RING (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BISS Junior 2
sędzia: Michael Masters (GB) - rasa i BIS Junior
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - bdb. 2/2
sędzia: Michael Masters (GB)
Angielski Springer Spaniel:
~ Townger C STAR IN THE RING (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BISS Junior 2
sędzia: Michael Masters (GB) - rasa i BIS Junior
CAC Racibórz - 4.06.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "profesjonalnie prezentowany"
sędzia: Nikola Volic (SRB)
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1
sędzia: Waldemar Mrowiec (PL) - rasa i Aleksandar Krstic (SRB) - grupa
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOS, w opisie "profesjonalnie prezentowany"
sędzia: Nikola Volic (SRB)
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1
sędzia: Waldemar Mrowiec (PL) - rasa i Aleksandar Krstic (SRB) - grupa
Klubowa Spanieli Na Hane - 28.05.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - bdb. 3/3
sędzia: Michael Kristensen (DK)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - bdb. 3/3
sędzia: Michael Kristensen (DK)
CAC Antoninek - 21.05.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Anatoli Zhuk (BLR)
Seter Irlandzki:
~ Meldor-Sett (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
Wyżeł z Ariege:
~ Meldor-Sett (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Anatoli Zhuk (BLR)
Seter Irlandzki:
~ Meldor-Sett (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
Wyżeł z Ariege:
~ Meldor-Sett (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
Klubowa Psów Pasterskich Łódź - 14.05.
Owczarek Australijski (typ amerykański):
~ ELDORADO Kelebdil (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ SILVER SPICY GIRL Aussie Welkope (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, Minor Puppy Club Winner
sędzia: Maija Heinila (N)
~ ELDORADO Kelebdil (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ SILVER SPICY GIRL Aussie Welkope (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, Minor Puppy Club Winner
sędzia: Maija Heinila (N)
CACIB Łódź - 14.05.
Cavalier King Charles Spaniel:
~ ESTA CAVALIERLANDIA EL POLACO Norsław Ramotto (klasa otwarta) - dosk. 3/10
sędzia: Sylvie Desserne (F)
Chihuahua Długowłosa:
~ Domi Ventura AMIGO DE POLONIA (klasa pośrednia) - dosk./7
sędzia: Amelie Murante (I)
Seter Irlandzki:
~ Double Dream Lovesett GLAMOUR STYLE (klasa otwarta) - dosk. 1/1
sędzia: Bertil Lundgren (S)
~ ESTA CAVALIERLANDIA EL POLACO Norsław Ramotto (klasa otwarta) - dosk. 3/10
sędzia: Sylvie Desserne (F)
Chihuahua Długowłosa:
~ Domi Ventura AMIGO DE POLONIA (klasa pośrednia) - dosk./7
sędzia: Amelie Murante (I)
Seter Irlandzki:
~ Double Dream Lovesett GLAMOUR STYLE (klasa otwarta) - dosk. 1/1
sędzia: Bertil Lundgren (S)
CACIB Łódź - 13.05.
GBasenji:
~ Nirse MAGIC MIKE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Gabriela Ridarcikova (SK)
Jack Russell Terrier:
~ Ultra HALL OF FAME (klasa młodzieży) - dosk. 3/7
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 3/7
sędzia: Sylvie Desserne (F)
Owczarek Australijski (typ amerykański):
~ ELDORADO Kelebdil (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, zakończył Championat Polski
~ SILVER SPICY GIRL Aussie Welkope (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Elena Balazsovits (HU)
~ Nirse MAGIC MIKE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Gabriela Ridarcikova (SK)
Jack Russell Terrier:
~ Ultra HALL OF FAME (klasa młodzieży) - dosk. 3/7
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 3/7
sędzia: Sylvie Desserne (F)
Owczarek Australijski (typ amerykański):
~ ELDORADO Kelebdil (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC, zakończył Championat Polski
~ SILVER SPICY GIRL Aussie Welkope (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Elena Balazsovits (HU)
CACIB Opole - 23.04.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/3, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/3, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
CACIB Opole - 22.04.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Antoan Hlebarov (BG)
CAC Opole - 21.04.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Rafael De Santiago (PR)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Rafael De Santiago (PR)
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 9.04.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
sędzia: Hassi Assenmacher Feyel (DE)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOS, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Jakub Kruczek (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 3
sędzia: Ryszard Wacławik (PL) - rasa i Ewa Stolarska (PL) - BIS Minor Puppy
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
sędzia: Hassi Assenmacher Feyel (DE)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOS, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Jakub Kruczek (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 3
sędzia: Ryszard Wacławik (PL) - rasa i Ewa Stolarska (PL) - BIS Minor Puppy
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Zwycięzca
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
CAC Nadarzyn - 8.04.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski, w opisie"pięknie prezentowany"
sędzia: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski, w opisie"pięknie prezentowany"
sędzia: Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL)
CACIB Moskwa - 17.03.
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ Lusimdragon LILLA (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS
sędzia: Monika Blaha (A)
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ Lusimdragon LILLA (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS
sędzia: Monika Blaha (A)
CACIB Moskwa - 17.03.
Lagotto Romagnolo:
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ Lusimdragon LILLA (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, Crufts Qualification, zakończyła Championat Eurazji, Championat RKF, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Ekaterina Krylova (RUS)
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ Lusimdragon LILLA (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, Crufts Qualification, zakończyła Championat Eurazji, Championat RKF, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Ekaterina Krylova (RUS)
CRUFTS Birmingham - 11.03.
Lagotto Romagnolo:
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, Młodzieżowy Zwycięzca Crufts'17
Lusimdragon LILLA (klasa otwarta) - dosk. 3/7
sędzia: Espen Engh (NO)
~ Lusimdragon LILLA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, Młodzieżowy Zwycięzca Crufts'17
Lusimdragon LILLA (klasa otwarta) - dosk. 3/7
sędzia: Espen Engh (NO)
CAC Kaliningrad - 25.02.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Rui Oliveira (P)
Lagotto Romagnolo:
~ I Birbanti Sul Divano AIDOS (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAC, BOB Junior, BOB, rozpoczął Młodzieżowy Championat Rosji
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Winner
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Elena Kuleshova (RUS)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Rui Oliveira (P)
Lagotto Romagnolo:
~ I Birbanti Sul Divano AIDOS (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAC, BOB Junior, BOB, rozpoczął Młodzieżowy Championat Rosji
~ Il Granaio dei Malatesta ORFEO (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Winner
~ Lusimdragon MOANA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Elena Kuleshova (RUS)
CAC Bydgoszcz - 12.02.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 2/2, w opisie "sympatycznie prezentowana"
sędzia: Piotr Król (PL)
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 2/2, w opisie "sympatycznie prezentowana"
sędzia: Piotr Król (PL)
CAC Bydgoszcz - 11/12.02.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - o. 1/1
sędzia: Jerzy Olszewski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 4
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL) - rasa i Małgorzata Lorenc (PL) - grupa
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - o. 1/1
sędzia: Jerzy Olszewski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, BOB, BOG 4
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL) - rasa i Małgorzata Lorenc (PL) - grupa
CAC Bydgoszcz - 11.02.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Panos Demetriou (CY)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Panos Demetriou (CY)
CAC Brodnica - 4.02.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOB Puppy
sędzia: Monika Cyperling (PL)
Czarny Terrier Rosyjski:
CARMEN Heavenly Iris (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Piotr Król (PL)
Lagotto Romagnolo:
Lusimdragon LILLA (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 3
sędzia: Monika Cyperling (PL) - rasa i grupa
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOB Puppy
sędzia: Monika Cyperling (PL)
Czarny Terrier Rosyjski:
CARMEN Heavenly Iris (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Piotr Król (PL)
Lagotto Romagnolo:
Lusimdragon LILLA (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 3
sędzia: Monika Cyperling (PL) - rasa i grupa
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
ORSA z Tałchejów (klasa otwarta) - dosk. 2/2
sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
CAC Gdańsk - 8.01.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOS Puppy, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Petra Bannach (DE)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOS, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Wioletta Rachwalska (PL)
~ Gallinagos JUST LIKE FIRE (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOS Puppy, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Petra Bannach (DE)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ ABELLA from the House of Russet Gold (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOS, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Wioletta Rachwalska (PL)