2022 2021 2020 2019 2018 2017
2016 2015 2014 2013 2012
CACIB Wilno - 21.12.
Beagle:
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 3/3
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Walter Jungblut (DE)
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 3/3
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Walter Jungblut (DE)
CACIB Wilno - 21.12.
Beagle:
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 4/4
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Alessandro Zeppi (IT)
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 4/4
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Alessandro Zeppi (IT)
CACIB Wilno - 20.12.
Beagle:
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 4/4
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia:
~ LILAC SKY Królewska Zgraja (klasa pośrednia) – dosk. 4/4
sędzia:
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia:
CACIB Lublin - 15.12.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, CAJC, Crufts Qualification, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Willma Strijbos (NL)
Rhodesian Ridgeback:
~ DJANGO Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, BOB Puppy
~ DOFI Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 3/3
sędzia: Izabella Krasowska – Salamon (PL)
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, CAJC, Crufts Qualification, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Willma Strijbos (NL)
Rhodesian Ridgeback:
~ DJANGO Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, BOB Puppy
~ DOFI Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 3/3
sędzia: Izabella Krasowska – Salamon (PL)
CACIB Lublin - 14.12.
Samoyed:
~ GAGARIN YOLO The Glow Of The Snowy Star (klasa młodzieży) – dosk./5
sędzia: Jan Ryk (PL)
Shiba Inu:
~ IHIRO No Sedai Go Yosikawa (klasa młodzieży) – dosk. 1/3, CAJC, Crufts Qualification, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumoluomo (klasa championów) – dosk.3/4
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – bdb./6
sędzia: Jan Ryk (PL)
Terrier Brazylijski:
~ CHLOE Metheora (klasa otwarta) – dosk. 1/1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOS, zakończyła Championat Polski, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Leszek Salamon (PL)
~ GAGARIN YOLO The Glow Of The Snowy Star (klasa młodzieży) – dosk./5
sędzia: Jan Ryk (PL)
Shiba Inu:
~ IHIRO No Sedai Go Yosikawa (klasa młodzieży) – dosk. 1/3, CAJC, Crufts Qualification, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumoluomo (klasa championów) – dosk.3/4
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – bdb./6
sędzia: Jan Ryk (PL)
Terrier Brazylijski:
~ CHLOE Metheora (klasa otwarta) – dosk. 1/1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOS, zakończyła Championat Polski, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Leszek Salamon (PL)
CACIB Kielce - 24.11.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – db./2
sędzia: Paweł Osak (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa championów) – dosk. 1/1, CAC, CACIB, Zwycięzca Polski – Kielce, BOB
sędzia: Janelle W Robbins (GB)
Rhodesian Ridgeback:
~ DOFI Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 2/2
sędzia: Maria Zasada (PL)
Samoyed:
~ GAGARIN YOLO The Glow Of The Snowy Star (klasa młodzieży) – dosk. 2/7
sędzia: Olga Teslenko (RU)
Shiba Inu:
~ IHIRO NO SEDAI Go Yosikawa (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, BOB Puppy
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumoluomo (klasa championów) – dosk./5
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – dosk./6
sędzia: Galyah Litova (BG)
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – db./2
sędzia: Paweł Osak (PL)
Pies Faraona:
~ CAVA Whispering Sand (klasa championów) – dosk. 1/1, CAC, CACIB, Zwycięzca Polski – Kielce, BOB
sędzia: Janelle W Robbins (GB)
Rhodesian Ridgeback:
~ DOFI Sambazi (klasa szczeniąt) – wo. 2/2
sędzia: Maria Zasada (PL)
Samoyed:
~ GAGARIN YOLO The Glow Of The Snowy Star (klasa młodzieży) – dosk. 2/7
sędzia: Olga Teslenko (RU)
Shiba Inu:
~ IHIRO NO SEDAI Go Yosikawa (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, BOB Puppy
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumoluomo (klasa championów) – dosk./5
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – dosk./6
sędzia: Galyah Litova (BG)
Klubowa Wyżłów Kielce - 23.11.
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodzieży) – bdb. 3/3
~ AMBER Pepperoni Team (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, Zwycięzca Klubu Szczeniąt, BOB Puppy
sędzia: Petr Buba (CZ)
~ DONI z Tałchejów (klasa młodzieży) – bdb. 3/3
~ AMBER Pepperoni Team (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, Zwycięzca Klubu Szczeniąt, BOB Puppy
sędzia: Petr Buba (CZ)
CAC Piaseczno - 27.10.
Terrier Brazylijski:
~ HYPE Queluma (klasa szczeniąt) – wo. 2/2
~ CHLOE Metheora (klasa otwarta) – dosk. 2/2
sędzia: Piotr Król (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Mariola Semik (PL)
~ HYPE Queluma (klasa szczeniąt) – wo. 2/2
~ CHLOE Metheora (klasa otwarta) – dosk. 2/2
sędzia: Piotr Król (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Mariola Semik (PL)
CAC Spała - 26.10.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Anna Rogowska (PL)
Labrador Retriever:
~ ALFA Matrix (klasa otwarta) – dosk./7
sędzia: Leszek Salamon (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, BOB Junior
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) – dosk. 2/2
sędzia: Anna Rogowska (PL)
Labrador Retriever:
~ ALFA Matrix (klasa otwarta) – dosk./7
sędzia: Leszek Salamon (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/1, BOB Junior
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
Klubowa Psów Pierwotnych Wrocław - 19.10.
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/3, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - Zwycięzca Klubu
sędzia: Monika Kuriata – Okarmus (PL)
Shiba Inu:
~ IHIRO NO SEDAI Go Yosikawa (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, Zwycięzca Klubu Szczeniąt, BOB Puppy, BIS Puppy 4
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – dosk. 1/6, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOS Junior
sędzia: Vytautas Baranauskas (LT) – rasa i Maureen Thompson (GB) – BIS Puppy
~ KUBERA (klasa młodzieży) – dosk. 1/3, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - Zwycięzca Klubu
sędzia: Monika Kuriata – Okarmus (PL)
Shiba Inu:
~ IHIRO NO SEDAI Go Yosikawa (klasa szczeniąt) – wo. 1/1, Zwycięzca Klubu Szczeniąt, BOB Puppy, BIS Puppy 4
~ KIMIKO TOROYOKI Tujowy Bór (klasa młodzieży) – dosk. 1/6, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOS Junior
sędzia: Vytautas Baranauskas (LT) – rasa i Maureen Thompson (GB) – BIS Puppy
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 06.10.
Angielski Cocker Spaniel:
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BIS Veteran 2, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia:
Samoyed:
~ (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB
~ FEEL THE FLOW Holly Collie (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Winner
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BIS Veteran 2, w opisie "doskonała prezentacja"
sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia:
Samoyed:
~ (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB
~ FEEL THE FLOW Holly Collie (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, Winner
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
CACIB Wrocław - 29.09.
Basenji:
~ (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ Nirse GAMMA (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
~ LEA Poczet Hultajów (klasa otwarta) - bdb./6
sędzia: Roberto Shill (ROM)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/4, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOB Junior
sędzia: Ruth Wagner (LUX)
~ (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ Nirse GAMMA (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
~ LEA Poczet Hultajów (klasa otwarta) - bdb./6
sędzia: Roberto Shill (ROM)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/4, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Polski, BOB Junior
sędzia: Ruth Wagner (LUX)
Specjalistyczna Chartów Koszęcin - 15.09.
Charcik Włoski:
~ SHERLOCK HOLMES Super Charty (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC
sędzia: Wilfriede Schwerm - Hahne (DE)
~ SHERLOCK HOLMES Super Charty (klasa otwarta) - dosk. 1/2, CAC
sędzia: Wilfriede Schwerm - Hahne (DE)
Klubowa Chartów Koszęcin - 14.09.
Charcik Włoski:
~ SHERLOCK HOLMES Super Charty (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ XULIA Super Charty (klasa młodzieży) - dosk. 1/6, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BOB, BISS 1, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Bitte Ahrens Primavera (AT) - rasa i BISS
~ SHERLOCK HOLMES Super Charty (klasa otwarta) - bdb. 2/2
~ XULIA Super Charty (klasa młodzieży) - dosk. 1/6, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, BOB, BISS 1, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Bitte Ahrens Primavera (AT) - rasa i BISS
CAC Inowrocław - 08.09.
Labrador Retriever:
~ ALFA Matrix (klasa otwarta) - bdb. 4/4, w opisie "doskonale zaprezentowana"
sędzia: Aneta Dopierała (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4, w opisie "profesjonalnie pokazany"
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL) - rasa i grupa
~ ALFA Matrix (klasa otwarta) - bdb. 4/4, w opisie "doskonale zaprezentowana"
sędzia: Aneta Dopierała (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4, w opisie "profesjonalnie pokazany"
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL) - rasa i grupa
CACIB Rybnik - 31.08.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Jaroslav Matyas (SK)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOG 2
sędzia: (PL) - rasa i Joanna Szczepańska - Korpetta (PL) - grupa
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Jaroslav Matyas (SK)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOG 2
sędzia: (PL) - rasa i Joanna Szczepańska - Korpetta (PL) - grupa
CAC Toruń - 25.08.
Angielski Cocker Spaniel:
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOB, BOG 2
sędzia: Anna Pulikowska - Klimonda (PL) - rasa i grupa
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Piotr Król (PL)
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOB, BOG 2
sędzia: Anna Pulikowska - Klimonda (PL) - rasa i grupa
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Piotr Król (PL)
CAC Płock - 24.08.
Bullterrier:
~ (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Andrzej Jendrasiak (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB
sędzia: Oskar Pietrow (PL)
~ (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Andrzej Jendrasiak (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB
sędzia: Oskar Pietrow (PL)
CACIB Białystok - 18.08.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Marja-Leena Kurvinen (FI)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ GUARDIAN OF ANGELS Gingerhood (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Kalvo Kriisk (EST)
Terrier Brazylijski:
~ SAMBA do BR de Terra de Vera Cruz (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ)
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Marja-Leena Kurvinen (FI)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ GUARDIAN OF ANGELS Gingerhood (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Kalvo Kriisk (EST)
Terrier Brazylijski:
~ SAMBA do BR de Terra de Vera Cruz (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ)
CAC Myśliwskich Białystok - 17.08.
Jack Russell Terrier:
~ Prima DUSZEK (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Piotr Król (PL)
Terrier Brazylijski:
~ SAMBA do BR de Terra de Vera Cruz (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Katarzyna Dziuba (PL)
~ Prima DUSZEK (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Piotr Król (PL)
Terrier Brazylijski:
~ SAMBA do BR de Terra de Vera Cruz (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Katarzyna Dziuba (PL)
CACIB Białystok - 17.08.
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - BIS Puppy 3
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL) - BIS Puppy
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - BIS Puppy 3
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL) - BIS Puppy
CAC Myśliwskich Sopot - 11.08.
Chart Perski Saluki:
~ Kaftan's GUAPPARIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, BOS, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Sigrid Jarmer (AT)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - bdb. 1/2
sędzia: Sigrid Jarmer (AT)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOB Puppy, BIS Puppy 2, w opisie "profesjonalnie zaprezentowany"
sędzia: Attila Czegledi (HU) - rasa i Nikolay Sedykh (RUS) - BIS Puppy
~ Kaftan's GUAPPARIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, BOS, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Sigrid Jarmer (AT)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - bdb. 1/2
sędzia: Sigrid Jarmer (AT)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/2, BOB Puppy, BIS Puppy 2, w opisie "profesjonalnie zaprezentowany"
sędzia: Attila Czegledi (HU) - rasa i Nikolay Sedykh (RUS) - BIS Puppy
CACIB Sopot - 10.08.
Chart Perski Saluki:
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
~ Kaftan's GUAPPARIA (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Viachaslav Viarbitski (BY)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Marlena Jakubowska (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy, w opisie "doskonale prezentowany"
sędzia: Gabriela Veiga (PT)
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
~ Kaftan's GUAPPARIA (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Viachaslav Viarbitski (BY)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/3
sędzia: Marlena Jakubowska (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy, w opisie "doskonale prezentowany"
sędzia: Gabriela Veiga (PT)
CACIB Konopiska - 22.07.
Angielski Cocker Spaniel:
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOS Veteran, zakończył Championat Polski Weteranów
sędzia: Anita Markus (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 3/4
sędzia: Dorota Pawlikowska - Rosół (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/3, BOB Minor Puppy
sędzia: Petr Rehanek (CZ)
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOS Veteran, zakończył Championat Polski Weteranów
sędzia: Anita Markus (PL)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 3/4
sędzia: Dorota Pawlikowska - Rosół (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/3, BOB Minor Puppy
sędzia: Petr Rehanek (CZ)
CAC Myśliwskich Konopiska - 21.07.
Angielski Cocker Spaniel:
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOS, BIS Veteran 2
sędzia: Stanisław Firlik (PL) - rasa i BIS Veteran
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/4, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Anita Markus (HU) - rasa i BOG
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy, BIS Puppy 3
sędzia: Maciej Lipiec (PL) - rasa i BIS Puppy
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/3
~ CIRADA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOS, BIS Veteran 2
sędzia: Stanisław Firlik (PL) - rasa i BIS Veteran
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/4, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Anita Markus (HU) - rasa i BOG
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy, BIS Puppy 3
sędzia: Maciej Lipiec (PL) - rasa i BIS Puppy
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 2/3
~ CIRADA z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
CACIB Kraków - 30.06.
Biały Owczarek Szwajcarski:
~ DARLA DARIELLE of Ariellespride (klasa championów) - dosk. 3/3
~ Simply One Magic MIRAGE (klasa championów) - dosk. 2/3
sędzia: Augustin Ionescu (RO)
Chart Afgański:
~ Agha Djari's REPLICA (klasa młodzieży) - BOB
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, rozpoczął Championat Polski i Interchampionat
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Shih Tzu:
~ ~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - bdb. 3/3
sędzia: Flera Chaykovskaya (RUS)
~ DARLA DARIELLE of Ariellespride (klasa championów) - dosk. 3/3
~ Simply One Magic MIRAGE (klasa championów) - dosk. 2/3
sędzia: Augustin Ionescu (RO)
Chart Afgański:
~ Agha Djari's REPLICA (klasa młodzieży) - BOB
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, rozpoczął Championat Polski i Interchampionat
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Shih Tzu:
~ ~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - bdb. 3/3
sędzia: Flera Chaykovskaya (RUS)
CACIB Kraków - 29.06.
Epagneul Breton:
~ DANY od Raszyniaka (klasa otwarta) - bdb. 1/1
sędzia: Magdalena Musiał (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Prima DUSZEK (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/3, BOB Puppy
sędzia: Salvatore Tripoli (IT)
Shih Tzu:
~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Bogusław Chmiel (PL)
~ DANY od Raszyniaka (klasa otwarta) - bdb. 1/1
sędzia: Magdalena Musiał (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Prima DUSZEK (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior
sędzia: Carlos Quinones (COL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa szczeniąt) - wo. 1/3, BOB Puppy
sędzia: Salvatore Tripoli (IT)
Shih Tzu:
~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Bogusław Chmiel (PL)
CAC Płock - 15.06.
Bokser:
~ BAHRAM Ilfirin (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1
sędzia: Maciej Lipiec (PL) - rasa i grupa
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ GUARDIAN OF THE ANGEL Gingerhood (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
Shih Tzu:
~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Wanda Kowalska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 3
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Leszek Siejkowski (PL) - rasa i Magdalena Świętoń (PL) - BIS Minor Puppy
~ BAHRAM Ilfirin (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1
sędzia: Maciej Lipiec (PL) - rasa i grupa
Nova Scotia Duck Tolling Retriever:
~ GUARDIAN OF THE ANGEL Gingerhood (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)
Shih Tzu:
~ LIME COCO Sweet Addict (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Wanda Kowalska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ DONI z Tałchejów (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 3
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Leszek Siejkowski (PL) - rasa i Magdalena Świętoń (PL) - BIS Minor Puppy
Klubowa Terrierów Typu Bull Zakroczym - 1.06.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa pośrednia) - dosk./8
sędzia: Marius Nedelcu (RO)
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa pośrednia) - dosk./8
sędzia: Marius Nedelcu (RO)
CACIB Moletai - 26.05.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - bdb. 1/2
sędzia: Rafael Garcia Parrondo (ESP)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Galina Kirkitskaya (RUS)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - bdb. 1/2
sędzia: Rafael Garcia Parrondo (ESP)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Galina Kirkitskaya (RUS)
CACIB Moletai - 25.05.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Galina Kirkitskaya (RUS)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Nikola Smolić (CRO)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Galina Kirkitskaya (RUS)
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Nikola Smolić (CRO)
Klubowa Psów Pierwotnych Moletai - 24.05.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Nina Karlsdotter (DK)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Litwy
sędzia: Nina Karlsdotter (DK)
Klubowa Jamników Moletai - 24.05.
Jamnik Standardowy Krótkowłosy:
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Csaba Zsolt (CRO)
~ PAXTON Jamazja (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
sędzia: Csaba Zsolt (CRO)
CACIB Rzeszów - 19.05.
Berneński Pies Pasterski:
~ MALOWANA LALA Kielo Cud (klasa otwarta) - dosk. 3/8
sędzia: Andrei Kislijakov (BY)
Shiba Inu:
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumolumo (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
~ KIMIKO TOROYOKE Tujowy Bór (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
~ MALOWANA LALA Kielo Cud (klasa otwarta) - dosk. 3/8
sędzia: Andrei Kislijakov (BY)
Shiba Inu:
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumolumo (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
~ KIMIKO TOROYOKE Tujowy Bór (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
CAC Myśliwskich Rzeszów - 18.05.
Chart Perski Saluki:
~ LA MAREA Farlat (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOS
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Magdalena Musiał (PL)
~ LA MAREA Farlat (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, BOS
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Magdalena Musiał (PL)
CACIB Rzeszów - 18.05.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
~ z Tałchejów - Najlepsza Grupa Hodowlana 1
sędzia: Josef Jursa (SK) - rasa i Tomasz Kuszyk (PL) - grupa hodowlana
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk. 1/8, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Małgorzata Zakrzewska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
~ z Tałchejów - Najlepsza Grupa Hodowlana 1
sędzia: Josef Jursa (SK) - rasa i Tomasz Kuszyk (PL) - grupa hodowlana
CACIB Łódź - 12.05.
Bokser:
~ RACHMANINOV Nostrum (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
sędzia: Bela Siklosi (HU)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Vitaliy Belskyy (UA)
~ RACHMANINOV Nostrum (klasa młodzieży) - dosk. 2/2
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB
sędzia: Bela Siklosi (HU)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOS Junior, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Vitaliy Belskyy (UA)
CACIB Łódź - 11.05.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
~ Dar Bony-Sona ZOE (klasa championów) - dosk. 3/4
sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB, rozpoczął Championat Polski
~ SHAHAB Karsziptar (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ)
Chart Rosyjski Borzoj:
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
- Na Wirażu BELAVIA (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, resCACIB = CACIB, rozpoczęła Championat Polski i Interchampionat
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ)
Chart Szkocki Deerhound:
~ BEATHAN BRIGHT Bacobian Mirabilis (klasa otwarta) - bdb. 1/1
sędzia: Henrik Härling (SE)
Thai Ridgeback:
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOG 4
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ) - grupa
~ LEA Poczet Hultajów (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOS, rozpoczęła Interchampionat
~ Dar Bony-Sona ZOE (klasa championów) - dosk. 3/4
sędzia: Izabela Krasowska - Salamon (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIR KHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, resCACIB, rozpoczął Championat Polski
~ SHAHAB Karsziptar (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ)
Chart Rosyjski Borzoj:
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOS Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Polski
- Na Wirażu BELAVIA (klasa pośrednia) - dosk. 1/2, CAC, resCACIB = CACIB, rozpoczęła Championat Polski i Interchampionat
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ)
Chart Szkocki Deerhound:
~ BEATHAN BRIGHT Bacobian Mirabilis (klasa otwarta) - bdb. 1/1
sędzia: Henrik Härling (SE)
Thai Ridgeback:
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOG 4
sędzia: Zdenka Jilkova (CZ) - grupa
CAC Myśliwskich Manowo - 1.05.
Angielski Cocker Spaniel:
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOS, rozpoczął Championat Polski Weteranów, BIS Veteran 2
sędzia: Hanna Gil (PL) - rasa i BIS Veteran
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1, BIS 3
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 1
~ FEEL THE FLOW Holly Collie (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOB
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
~ VIVAT Renmil's Dream (klasa weteranów) - dosk. 1/1, BOB Veteran, BOS, rozpoczął Championat Polski Weteranów, BIS Veteran 2
sędzia: Hanna Gil (PL) - rasa i BIS Veteran
Basenji:
~ Nirse ERIC (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, BOG 1, BIS 3
~ JAZZ DANCER Afrikata (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 1
~ FEEL THE FLOW Holly Collie (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, BOB
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
Klubowa Terrierów Opole - 28.04.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk./10
sędzia: Ina Małecka (PL)
Terrier Walijski:
~ Siverskiy VETTI (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, w opisie "dobrze zaprezentowana"
sędzia: Lucyna Seidel (PL)
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk./10
sędzia: Ina Małecka (PL)
Terrier Walijski:
~ Siverskiy VETTI (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, w opisie "dobrze zaprezentowana"
sędzia: Lucyna Seidel (PL)
CACIB Opole - 28.04.
Chart Perski Saluki:
~ SHAHAB Karsziptar (klasa championów) - dosk. 2/5, resCACIB
sędzia: Tatjana Urek (SI)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Sonia Kelveri-Phillipou (CY
~ SHAHAB Karsziptar (klasa championów) - dosk. 2/5, resCACIB
sędzia: Tatjana Urek (SI)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa młodzieży) - dosk. 3/3
sędzia: Sonia Kelveri-Phillipou (CY
CACIB Opole - 27.04.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Piotr Król (PL)
Flat Coated Retriever:
~ WILD STAR Jurajska Gwiazda (klasa młodzieży) - BOS Junior
sędzia: Igor Vyguzov (MD)
Terrier Walijski:
~ Siverskiy VETTI (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, Zwycięzca, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Ina Małecka (PL)
Thai Ridgeback:
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2
sędzia: Ljiljana Stojkovich (MK) - rasa i Luis Pinto Teixeira (PT) - grupa
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk./8
sędzia: Piotr Król (PL)
Flat Coated Retriever:
~ WILD STAR Jurajska Gwiazda (klasa młodzieży) - BOS Junior
sędzia: Igor Vyguzov (MD)
Terrier Walijski:
~ Siverskiy VETTI (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, Zwycięzca, rozpoczęła Interchampionat
sędzia: Ina Małecka (PL)
Thai Ridgeback:
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - dosk. 1/1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2
sędzia: Ljiljana Stojkovich (MK) - rasa i Luis Pinto Teixeira (PT) - grupa
CAC Grudziądz - 13.04.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Leszek Salamon (PL)
Chart Rosyjski Borzoj:
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Barbara Larska (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - dosk. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 1
sędzia: Barbara Larska (PL) - rasa i Marek Czerniakowski (PL) - BIS Młodszych Szczeniąt
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Leszek Salamon (PL)
Chart Rosyjski Borzoj:
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior
sędzia: Barbara Larska (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - dosk. 1/1, BOB Minor Puppy, BIS Minor Puppy 1
sędzia: Barbara Larska (PL) - rasa i Marek Czerniakowski (PL) - BIS Młodszych Szczeniąt
CAC Grudziądz - 13.04.
Chart Rosyjski Borzoj:
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - dosk. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Izabella Krasowska - Salamon (PL)
~ O MNIE SIĘ NIE MARTW z Jurajskich Biskupic (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - dosk. 1/1, BOB Minor Puppy
sędzia: Izabella Krasowska - Salamon (PL)
CACIB Nadarzyn - 31.03.
American Staffordshire Terrier:
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, rozpoczął Grand Championat Polski
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Shih Tzu:
~ DOLLY Grande Perle (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Ligita Zake (LV)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOB
sędzia: Barbara Larska (PL)
~ Soul of Imagination ATHENA (klasa młodzieży) - dosk. 3/10
sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)
Jack Russell Terrier:
~ Duma Russella ROBY-REY (klasa championów) - dosk. 1/2, CAC, rozpoczął Grand Championat Polski
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Shih Tzu:
~ DOLLY Grande Perle (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Ligita Zake (LV)
Thai Ridgeback:
~ KUBERA (klasa młodszych szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Minor Puppy
~ JATAWA of Noppakao (klasa championów) - BOB
sędzia: Barbara Larska (PL)
CACIB Nadarzyn - 30.03
Chart Perski Saluki:
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa młodzieży) - dosk. 1/3 CAJC, BOB Junior, Crufts Nomination, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
Rhodesian Ridgeback:
~ CORVUS CORAX Sangoma (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Sznaucer Miniaturowy Czarny:
~ SWEET HANDSOME With Me (klasa szczeniąt) - wo. 2/3
sędzia: Anna Bogucka (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ ABELLA from the House of Russett Gold (klasa championów) - dosk. 3/7
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa młodzieży) - dosk. 1/3 CAJC, BOB Junior, Crufts Nomination, zakończył Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)
Rhodesian Ridgeback:
~ CORVUS CORAX Sangoma (klasa pośrednia) - dosk. 2/2
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
Sznaucer Miniaturowy Czarny:
~ SWEET HANDSOME With Me (klasa szczeniąt) - wo. 2/3
sędzia: Anna Bogucka (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
~ ABELLA from the House of Russett Gold (klasa championów) - dosk. 3/7
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)
CAC Pruszków - 24.03.
Bokser:
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL) - rasa i grupa
Bullterrier Standardowy:
~ (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Krzysztof Czechowski (PL)
Sznaucer Miniaturowy Czarny:
~ SWEET HANDSOME With Me (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Małgorzata Jabłońska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - BIS Puppy 2
sędzia: Joanna Szczepańska - Korpetta (PL)
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BOB, BOG 4
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL) - rasa i grupa
Bullterrier Standardowy:
~ (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Krzysztof Czechowski (PL)
Sznaucer Miniaturowy Czarny:
~ SWEET HANDSOME With Me (klasa szczeniąt) - wo. 2/2
sędzia: Małgorzata Jabłońska (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - BIS Puppy 2
sędzia: Joanna Szczepańska - Korpetta (PL)
CAC Pruszków - 23.03.
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIRKHAN (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Unto Timonen (FI)
Shih Tzu:
~ DOLLY Grande Perle (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
~ Yalameh SHIRKHAN (klasa młodzieży) - bdb. 1/1
sędzia: Unto Timonen (FI)
Shih Tzu:
~ DOLLY Grande Perle (klasa pośrednia) - dosk. 1/1, CAC, rozpoczęła Championat Polski
sędzia: Viva Maria Soleckyj - Szpunar (PL)
CAC Włocławek - 3.03.
Chart Perski Saluki:
~ Yalameh SHIRKHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, w opisie "znakomicie prezentowany" , rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)
~ Yalameh SHIRKHAN (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, w opisie "znakomicie prezentowany" , rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)
CACIB Budapeszt - 9.02.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Węgier
sędzia: Leos Jancik (CZ)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, zakończyła Młodzieżowy Championat Węgier
sędzia: Leos Jancik (CZ)
CACIB Budapeszt - 8.02.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
sędzia: Erdos Laszlo (HU)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior
sędzia: Erdos Laszlo (HU)
CACIB Budapeszt - 7.02.
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Węgier
sędzia: Zsuzsanna Balogh (HU)
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Węgier
sędzia: Zsuzsanna Balogh (HU)
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 3.02.
Angielski Cocker Spaniel:
~ Bleper's FOLLOW YOUR HEART (klasa weteranów) - BIS Oddziału 3, BOG 3
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL) - BIS Oddziału i Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL) - BOG
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Aleksandra Tarczyńska - Mizak (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Golden Retriever:
~ OLIMPIA MAROON Aurum Terrae (klasa otwarta) - dosk. 4/6
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
~ Bleper's FOLLOW YOUR HEART (klasa weteranów) - BIS Oddziału 3, BOG 3
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL) - BIS Oddziału i Bogusława Szydłowicz - Polańczyk (PL) - BOG
Basenji:
~ LEA Poczet Hultajów (klasa młodzieży) - dosk. 2/4
sędzia: Aleksandra Tarczyńska - Mizak (PL)
Chart Perski Saluki:
~ Salgrey's OBLOMOV (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOB Junior, BOB, rozpoczął Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)
Golden Retriever:
~ OLIMPIA MAROON Aurum Terrae (klasa otwarta) - dosk. 4/6
sędzia: Dorota Witkowska (PL)
CAC Nowy Dwór Mazowiecki - 2.02.
Bokser:
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Beata Badura (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Maria Zasada (PL)
~ BELLATRIX LESTRANGE Millenbox (klasa młodzieży) - dosk. 1/1, CAJC, BOS Junior
sędzia: Beata Badura (PL)
Wyżeł Węgierski Krótkowłosy:
~ CUDAR z Tałchejów (klasa szczeniąt) - wo. 1/1, BOB Puppy
sędzia: Maria Zasada (PL)
CAC Sosnowiec - 27.01.
Basenji:
~ Nirse DAHLIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)
~ Nirse DAHLIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/3, CAJC, BOB Junior
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)
CAC Sosnowiec - 26.01.
Basenji:
~ Nirse DAHLIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BIS Junior 1, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Gizela Makarewicz (PL) - rasa i Shaun Watson (CY) - BIS Junior
Shiba Inu:
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumolumo (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Gizela Makarewicz (PL)
~ Nirse DAHLIA (klasa młodzieży) - dosk. 1/2, CAJC, BOB Junior, BIS Junior 1, rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski
sędzia: Gizela Makarewicz (PL) - rasa i Shaun Watson (CY) - BIS Junior
Shiba Inu:
~ KENDRICK KAJMAN AKA Czumolumo (klasa otwarta) - dosk. 1/1, CAC, BOB, rozpoczął Championat Polski
sędzia: Gizela Makarewicz (PL)